پیشرو

یکی از تجهیزاتی که برای خاموش کردن آتش استفاده می شود کپسول آتش نشانی خواهد بود. کپسول آتش نشانی پیشرو در انواع پودری و کربنی ارائه می شود که وزن و ارتفاع های مختلفی دارند. این استوانه های فلزی بسیار محکم می‌ باشند و در بالای خود اهرمی دارند که در مواقع آتش سوزی آن را فشار می دهند تا ماده درون کپسول با فشار از آن خارج شود. برای فشردن اهرم در ابتدا باید ضامن را کشید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی در رابطه با کپسول آتش نشانی پیشرو و انواع آن خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را کسب کنید.

کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی پیشرو

کارخانه پیشرو که نام اصلی آن البرز نجات پیشرو می‌ باشد در شهر تهران واقع شده است و فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱ در زمینه تولید انواع کپسول های آتش نشانی آغاز کرده است. کپسول های ارائه شده از این برند برای انواع آتش سوزی ها طراحی شده اند و کیفیت بالایی دارند. برند پیشرو خاموش کننده هایی با وزن ها و ارتفاع های متفاوت و ‌به صورت پودری یا کربنی ارائه می کند.

در صورت نیاز به خرید کپسول آتش نشانی پیشرو با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجموعه پیشرو دریافت نمایید. آتش سوزی به دلایل مختلف و در محیط های مختلفی ممکن است روی دهد که بهتر است با داشتن کپسول های آتش نشانی در منزل و محیط کار از بیشتر شدن آتش سوزی و خطرات بیشتر جلوگیری کرد.

کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو

یکی از بهترین کپسول های آتش نشانی از برند پیشرو کپسول ۶ کیلویی آن می باشد که پنجاه سانتی متر ارتفاع دارد و قطر آن پانزده سانتی متر می باشد. بدنه آن ضد جرقه می باشد و وزن سبکی دارد. طراحی پیشرفته این کپسول ۶ کیلویی سبب شده است نیازهای مشتری به بهترین شکل رفع شود. پمپی روی این کپسول طراحی شده است که نشان از نو بودن آن دارد. اگر به دنبال یک کپسول آتش نشانی با کیفیت هستید که قیمت مناسبی نیز داشته باشد کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی بهترین انتخاب خواهد بود.

کپسول آتش نشانی ۴ کیلویی CO2

در انواع کپسول های آتش نشانی دارای کربن دی اکسید بعد از اینکه عملیات خاموش کردن صورت گرفت محیط کثیف نخواهد شد. اگر در تجهیزات الکتریکی آتش سوزی رخ دهد و یا در مایعاتی که قابل اشتعال هستند آتش رخ دهد، از این نوع کپسول ها استفاده خواهد شد. گازی که از این کپسول ها خارج می شود غیر رسانا می باشد که در رابطه با تجهیزات الکتریکی بسیار مناسب می باشد.

این کپسول ها حاوی مایع می باشند که وقتی روی آتش اسپری می شوند مایع دی اکسید کربن به خنثی کردن اکسیژنی که در آتش وجود دارد می پردازد. اینگونه از سوختن و گسترش پیدا کردن آتش جلوگیری خواهد شد. دمای دی اکسید کربنی که درون کپسول آتش نشانی پیشرو وجود دارد بسیار سرد و پایین می باشد و‌ باعث می شود بعد از اینکه آتش خاموش شد مجدداً شعله ور نشود. کپسول آتش نشانی پیشرو ۴ کیلویی از انواع CO2 می‌ باشد که برای اداره جات بسیار مفید می ‌باشد و قیمت مناسبی دارد.

کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی ده کیلویی پودری پیشرو

در این نوع کپسول که از نوع پودری می‌ باشد اگر در فضای بازی هستید پشت به باد قرار بگیرید و اگر در فضای بسته ای هستید در جلوی درب ورودی قرار بگیرید. سپس همچنان که خونسردی خود را حفظ کرده اید ضامن را خارج نمایید و سپس شیلنگ را به سمت آتش بگیرید و سر آن را در دست بگیرید. در این مرحله به آرامی به فشار دستگیره کپسول بپردازید  و سپس ماده درون کپسول را همانند جارو کردن روی آتش بریزید. این کپسول ده کیلو وزن دارد و به رنگ قرمز می باشد. برای خرید این کپسول با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

کپسول آتش نشانی پیشرو ۳ کیلویی CO2

یکی دیگر از انواع کپسول آتش نشانی پیشرو نوع ۳ کیلویی و CO2 دار آن می ‌باشد که ایمنی لازم برای استفاده را دارد. در هنگام استفاده از کپسول آتش نشانی پیشرو از نوع کربنی فاصله مناسبی از آتش داشته باشید و اگر آتش سوزی مربوط به مایعاتی می باشد که قابل اشتعال هستند به قرار دادن شلنگ تخلیه در آتش بپردازید و به حرکت دادن تدریجی در آن بپردازید. در رابطه با تجهیزات الکتریکی نیز اول آنها را خاموش کنید و سپس به هدایت آن به سمت آتش بپردازید. برای تخلیه کپسول آتش نشانی پیشرو به فشار دادن اهرم به آرامی بپردازید. برای خرید این نوع خاموش کننده از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین می توانید اقدام کنید.

کپسول آتش نشانی یک کیلویی پیشرو پودر و گاز

یکی دیگر از انواع کپسول آتش نشانی پیشرو نوع یک کیلویی آن می‌ باشد که دارای پودر و گاز خواهد بود. این کپسول را در منزل و محیط کار میتوان استفاده کرد. اگر مشتقات نفتی دچار آتش سوزی شوند این نوع کپسول پرکاربرد خواهد بود و بسیار ایمن می‌ باشد. در این کپسول بدنه، لوله لاستیکی، سر لوله پودر پاش و لوله سیفون را خواهیم داشت. در کپسول آتش نشانی پیشرو از نوع پودر و گاز مکانیسم ضربه ای، اهرمی و یا فلکه ای را خواهیم داشت.

کپسول آتش نشانی پیشرو

بدنه این کپسول فلزی می باشد و دارای استانداردهای لازم است. کیفیت بدنه خیلی بالا است تا فشار دستگاه را تحمل کند. همچنین این کپسول بدنه ای مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. جنس سر لوله پودر پاش آن پلاستیکی می‌ باشد که عملکردی اهرمی دارد و زمانی که در عملیات آن را فشار می دهند پودر از آن خارج می شود.  توقف خروج پودر زمانی رخ می دهد که فشار از روی آن برداشته شود. برای خرید این کپسول پرکاربرد با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 13 نتیجه