روناک

کپسول آتش نشانی وسیله ای است که می توانید برای منزل و محیط کارتان خریداری کنید تا در مواقع  بروز حادثه ی آتش سوزی از این وسیله ی کاربردی استفاده کنید. کپسول آتش نشانی در انواع برندهای مختلف تولید شده و در بازار عرضه می شود. کپسول آتش نشانی روناک یکی از انواع کپسول های آتش نشانی است که به علت داشتن کیفیتی خوب و قیمتی مناسب، بسیاری از افراد ترغیب به خرید این محصول شده اند.

خاموش کردن حریق 

افرادی که با ماشین آلات یا تجهیزات سنگین کار می کنند، اهمیت تجهیزات ایمنی مناسب را درک می کنند. عینک ایمنی از چشم ها محافظت می کند و محافظ شنوایی، مانع آسیب رسیدن به گوش ها حین کار می شود. اما در مورد ایمن نگه داشتن فضا چه کاری می توانید انجام دهید؟ در صورت بروز آتش سوزی، باید آماده ی استفاده از کپسول آتش نشانی باشید.

کپسول آتش نشانی به منظور خاموش کردن انواع حریق مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد فکر می کنند که استفاده از کپسول های آتش نشانی آسان است و لازم نیست که چیز زیادی درباره ی نحوه استفاده از آن یاد بگیرند. اما توجه داشته باشید که نه تنها باید از کپسول های آتش نشانی به درستی استفاده شود، بلکه افرادی که با می خواهند با استفاده از کپسول آتش را خاموش کنند باید بدانند که از کدام نوع  کپسول  آتش نشانی استفاده کنند.

چرا کپسول آتش نشانی مختلف وجود دارد؟

کپسول  آتش نشانی در انواع مختلفی وجود دارد، زیرا آتش سوزی در انواع مختلف رخ می دهد. به منظور خاموش کردن هر نوع آتشی به کپسول آتش نشانی تفاوتی نیاز است تا اطمینان حاصل شود که آتش به درستی خاموش می شود. در واقع، اگر از کپسول آتش نشانی مناسب برای خاموش کردن آتش استفاده نشود، ممکن است آتش بیشتر شعله ورتر شود یابد و آسیب جبران ناپذیری به بار آورد.

انواع کپسول های آتش نشانی روناک

همانطور که گفتیم هر نوع آتش سوزی توسط یک نوع کپسول آتش نشانی خاموش نمی شود. به همین علت باید برای خاموش کردن هر نوع حریق از کپسول مخصوص استفاده کنید. برخی از انواع کپسول آتش نشانی روناک عبارتند از:

  • کپسول پودر و گاز؛
  • کپسول آب و گاز؛
  • کپسول اتومات سقفی.

کپسول آتش نشانی روناک

آتش سوزی اتفاقی ناگوار است که ممکن است هر فردی در زندگی این مشکل را تجربه کند.  بنابراین، بهتر است اقدامات ایمنی را قبل از وقوع حادثه نظر بگیرید. خانه یا محل کار شما نیز ممکن است به دلایل مختلف آتش بگیرد، پس به شما خرید کپسول آتش نشانی را برای منزل یا محیط کارتان پیشنهاد می کنیم.

کپسول آتش نشانی در مدل ها و برندهای مختلف در بازار عرضه می شود. یکی از برندهای معروف تولید کننده ی کپسول آتش نشانی، شرکت روناک است. شرکت روناک، شرکت تولید کننده کپسول های آتش نشانی مختلف است که هر کدام برای خاموش کردن یک نوع آتش کاربرد دارند. شرکت روناک، شرکتی فعال در زمینه ی تولید کپسول های آتش نشانی مختلف است که با بهره گیری از مهندسان مجرب و متخصصان داخلی توانسته است که محصولات با کیفیتی را جهت خاموش کردن هر نوع آتش سوزی تولید کند.

خرید کپسول آتش نشانی روناک

شرکت روناک، انواع کپسول را با بهره گیری از استانداردهای روز دنیا می سازد و محصولات خود را با تضمین و گارانتی به فروش می رساند. شرکت روناک همواره در تلاش بوده که با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب، محصولاتی با کیفیت تولید کند و از رقبا پیشی بگیرد. کپسول آتش نشانی روناک، قیمت کمتری در مقایسه با سایر برندها دارد، هر چند محصولات با کیفیت تری نیز دارد.

کپسول خاموش کننده آتش روناک

کپسول آتش نشانی روناک در انواع کپسول های پودری و گازی موجود است. کپسول روناک در وزن های مختلف 1 تا 12 کیلوگرم موجود است. شرکت روناک، تولید کننده ی انواع کپسول های آب و گاز و کپسول های فوم نیز می باشد که در حجم های 6 تا 50 لیتری تولید و در بازار عرضه می شود. همانطور که گفتیم، کپسول های تولیدی شرکت روناک تنوع بسیار بالایی دارند. این کپسول ها در حجم های مختلفی تولید می شوند و با توجه به مواد به کار رفته در داخل کپسول و حجم و وزن کپسول کارایی و عملکرد متفاوتی دارند.

شما می توانید با کمک افرادی که در این زمینه تخصص لازم را دارند، کپسول آتش نشانی مورد نیاز و سازگار با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی محل زندگی خودتان را انتخاب و خریداری کنید. کپسول های آتش نشانی روناک در شرایط محیطی متفاوت قابل استفاده هستند. پس قبل از اینکه حادثه آتش سوزی رخ دهد، کپسول آتش نشانی روناک را خریداری کنید تا در مواقع لزوم مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت کپسول آتش نشانی روناک

شرکت روناک همواره در تلاش بوده که رضایت مشتری را بدست آورد و تمام سعی خود را دارد تا محصولاتش را با بهترین قیمت به بازار عرضه کند. البته، برخی عوامل روی قیمت کپسول آتش نشانی روناک تاثیر می گذارند. برخی از عواملی که باعث می شود که کپسول های برندهای مختلف قیمت متنوعی نیز داشته باشند، عبارتند از:

  • حجم و وزن کپسول: اگر  کپسول  آتش نشانی با حجم متفاوت را انتخاب کنید، در افزایش یا کاهش قیمت کپسول نیز تاثیر دارد. به عنوان مثال، اگر کپسولی با حجم زیاد را انتخاب کردید، قیمت کپسول نیز افزایش پیدا می کند، چون باید مواد بیشتری در کپسول جای بگیرد.
  • کیفیت و نوع مواد: نوع مواد به کار رفته برای تولید کپسول های آتش نشانی که هر کدام برای خاموش کردن یک نوع حریق و آتش سوزی به کار می روند، روی قیمت کپسول تولید شرکت روناک تاثیر می گذارد. همچنین، کیفیت مواد مورد استفاده در بخش های متفاوت کپسول مانند بدنه ی کپسول از عوامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت کپسول آتش نشانی است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کپسول آتش نشانی روناک می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا جزئیات قیمت کپسول تولید شرکت روناک را در اختیارتان قرار دهند.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 5 نتیجه