کپسول آتش نشانی دژ

کپسول آتش نشانی دژ در حال حاضر از بهترین کپسول های مهار کننده آتش سوزی می باشد. این برند سالیان سال است که در زمینه تولید محصولات اطفاء حریق فعالیت می کند و با تجربه چندین ساله خود، سعی کرده تا بهترین تجهیزات مربوطه را ارائه دهد.

برند کپسول دژ

کپسول های آتش نشانی، تجهیزات لازم و ضروری برای هر مکان است که می توانند از حادثه های ناگواری که در حین آتش سوزی ممکن است پیش بیایند، جلوگیری کنند. از این جهت برند های مختلفی اقدام به تولید این کپسول ها کرده اند که کپسول آتش نشانی دژ، یکی از بهترین آن ها می باشد. برند دژ از برند های تولید کننده کپسول آتش نشانی و تجهیزات لازم برای مهار کردن آتش است که فعالیت های خود را از سال های دور آغاز کرده. کارخانه تولید محصولات این برند واقع در استان البرز می باشد و با تولید بهترین نوع کپسول های آتش نشانی، توانسته حرف اول را در بین دیگر تولید کنندگان بزند.

کپسول آتش نشانی دژ

کپسول آتش نشانی دژ

در واقع می توان گفت برند دژ، از نخستین برند هایی در ایران بود که توانست کپسول های خود را با عنوان کپسول آتش نشانی دژ به بازار عرضه کند. یکی از بزرگ ترین ویژگی هایی که موجب شده این برند به عنوان برترین و مطمئن ترین برند های تولید کپسول های آتش نشانی شناخته شود، این است که محصولات تولیدی آن محدودیتی ندارند و در انواع مختلفی به بازار ارائه شده اند.

کپسول های آتش نشانی این برند همچنین برای مصارف مختلف، دارای وزن های متفاوتی نیز هستند و به همراه جعبه و با چرخ های مخصوص عرضه می شوند. این برند برای راحتی استفاده مشتریانش از کپسول های خود در وزن های بسیار زیاد، چرخ های مخصوصی را به آن ها متصل کرده است تا حمل و نقل آن ها آسان تر باشد. همچنین متریالی که در کپسول ها استفاده شده، از بهترین مواد مهار کننده آتش در جهان می باشند.

ویژگی های کپسول آتش نشانی این برند

از مهم ترین ویژگی های کپسول های آتش نشانی برند دژ، این است که سعی کرده برای تمامی سازه ها متناسب با متراژ، کپسول های مختلفی را تولید کند. در حال حاضر کپسول آتش نشانی دژ از یک کیلوگرمی تا ۷۵ کیلوگرمی قابل خریداری می باشد. دومین ویژگی برترین کپسول های آتش نشانی این برند، این است که مواد درون کپسول ها نیز متفاوت است و می تواند مخلوطی از پودر و گاز، آب و گاز و یا فوم و گاز باشد.

باید بدانید آنچه موجب محبوبیت بیش از اندازه این برند شده، این است که بر روی تمامی محصولات خود گارانتی های یک ساله را قرار داده است تا از این جهت کیفیت محصولات خود را تضمین نماید. همچنین برای استفاده راحت تر از کپسول های آتش نشانی با وزن بالا، چرخ های مخصوص را طراحی کرده و جعبه ثابت نگه داشتن کپسول ها را نیز عرضه کرده است.

انواع محصولات کارخانه کپسول دژ

برند دژ به صورت تخصصی بر تولید محصولات اطفاء حریق تمرکز کرده است و تمام انواع کپسول های آتش نشانی را تولید می کند. یکی از کپسول های پرطرفدار این برند را می توان کپسول آتش نشانی دژ فوم و گاز دانست. این کپسول ها برای قرارگیری در مکان های مختلف صنعتی، منازل، ادارات و … با سایز ها و وزن های مختلفی تولید شده اند. باید بدانید که کپسول های ۶ کیلوگرمی این نوع، به صورت تخصصی برای استفاده در منازل طراحی شده اند و کارایی چشمگیری دارند.

کپسول های پودر و گاز این برند نیز از پرمصرف ترین محصولات آن ها می باشند. این برند کپسول دیگری با عنوان کپسول های آب و گاز نیز تولید می کند که مخصوص مهار کردن آتش سوزی های مواد خشک می باشند. از دیگر محصولات این برند می توان به سیلندر های آتش نشانی اشاره کرد که در دو نوع کربن دی اکسید و بیورسال تولید شده اند و مانند کپسول ها، وزن و حجم متفاوتی دارند.

کپسول آتش نشانی دژ

قیمت کپسول آتش نشانی دژ

از دیگر ویژگی های این برند معتبر تولید کننده تجهیزات اطفاء حریق، این است که علاوه بر تضمین کیفیت محصولات خود و استفاده از بهترین مواد جهانی، قیمت بسیار مناسبی را برای کپسول ها و سیلندر های خود نسبت به کیفیت و کارایی آن ها، در نظر گرفته اند. باید توجه داشته باشید که قیمت هر کپسول آتش نشانی دژ و سیلندر های مخصوص، متناسب با مواد به کار رفته در آن ها و وزنشان، متغیر می باشد.

در حال حاضر قیمت کپسول های یک کیلوگرمی این برند بیش از ۱۲۰ هزار تومان می باشد. کپسول های ۵۰ کیلوگرمی نیز هم اکنون حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش خواهند رسید. البته برای اطلاع از قیمت دقیق تر محصولات برند دژ، بهتر است که با نمایندگی های این برند در ارتباط باشید.

نمایندگی های فروش محصولات برند کپسول دژ

برند دژ در سال های اخیر اقدام به راه اندازی سایت مخصوصی برای فروش محصولات خود کرده است. زیرا که امروزه خرید آنلاین بسیار رایج است و از این جهت نیز می تواند خدمات پشتیبانی بهتری را ارائه دهد. سایت الو ایمنی که یکی از عرضه کنندگان انواع کپسول های آتش نشانی میباشد، فروشگاه ما به طور مستقیم و بدون واسطه، کپسول های آتش نشانی خود را با قیمتی منصفانه به فروش می رساند.

البته این برند برای خرید های حضوری مشتریانش نیز سعی کرده تا در اکثر استان های ایران، نمایندگی های فروش خود را راه اندازی کند که می توانید از طریق نمایندگی های معتبر این برند، نیز محصولاتش را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که تمامی محصولات این برند با برچسب نشان استاندارد به فروش می رسند و ارسال آن ها از طریق سایت اصلی این برند نیز رایگان می باشد. همچنین گارانتی و برچسب شارژ مجدد کپسول ها نیز در اختیار مشتریان دژ قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 15 نتیجه